Marka B&T Design

Gwarancja nietuzinkowych, designerskich i bardzo wysokiej jakości mebli do biura, hotelu, restauracji czy innej przestrzeni publicznej.

Poznaj produkty

Daisy

To idealny projekt krzesła do różnych miejsc - od biura, przez kawiarnię, po pokój hotelowy.

Więcej informacji

Oparcie i siedzisko jako konstrukcja jednoczęściowa wykonane zostały z pianki poliuretanowej, uformowanej na metalowej ramie wspartej na stalowych sprężynach. Pozwoliło to na uzyskanie spójnego kształtu i trwałej konstrukcji.

Kav

Dzięki kultowej, ale bardzo prostej konstrukcji i ogromnej części wypoczynkowej, Kav z pewnością będzie doskonałym towarzyszem rozmowy w każdej przestrzeni.

Więcej informacji

Jako produkt minimalistyczny ze swoją ogólną linią, Kav posiada zaokrągloną część wypoczynkową. Kav powstaje z jedną małą poduszką na oparcie, ale można go używać bez niej.

Z łatwością dostosowuje się do wielu różnych przestrzeni i stylów. Można zastosować trzy różne kolory wykończenia drewna: naturalny, orzechowy i czarny.

Doświadczenie

Od momentu powstania w 1995 roku B&T Design rozwija swoje produkty. Są to głównie meble tapicerowane takie jak krzesła, fotele i sofy dla różnych sektorów i obszarów, w tym. m. in. dla biura, szpitale, hotele oraz przestrzenie edukacyjne.

Alek

Seria krzeseł Alek oferuje prostą naturalność, dzięki owalnej drewnianej ramie.

Durgu

Dzięki wielu różnym wymiarom modułów, można stworzyć wiele różnych wersji szerokości.

Biscuit

Wystarczająco elastyczne, aby spełnić oczekiwania nowej generacji biur i kreatywnych przestrzeni roboczych.

Hexagon

Podzielony na partycje stół, który oferuje przestrzeń do przechowywania rzeczy.

Lamy

To odpowiedź na różne potrzeby w zmieniających się przestrzeniach. Jest absolutnie cudownym dziełem.

Pi

Posiada część wypoczynkową, która nawiązuje do tradycyjnych drewnianych taboretów, szeroko stosowanych zwłaszcza w krajach azjatyckich.

Jakość

Dzięki mistrzowskim umiejętnościom w zakresie wyrobów tapicerowanych i uwadze poświęcanej detalom w produkcji drewna i metalu, B&T Design dostarcza światowej klasy produkty.

Rift Bar

To oszałamiający stołek barowy, który eksponuje nienaganne detale. Gwarantujemy, że przyciągnie całą uwagę.

Więcej informacji

Płynne połączenie siedziska z oparciem, ostra linia i opuszczające się nogi przekazują nowoczesną koncepcję designu Rift Bar.

Detale lamówek na tych stołkach barowych mogą być w odcieniu tego samego koloru co korpus krzesła lub w kontrastowym kolorze.

Domino

Próba uchwycenia efektu domina... To o wiele więcej niż tylko siedzenie! Percepcja wizualna jest zdumiewająca.

Więcej informacji

Elastyczne linie Domino pozwalają usiąść i czuć się komfortowo pod różnymi kątami. Krzesło posiada mechanizm obrotowy z podstawą z blachy i opcjami z drutu metalowego.

Doskonałe krawiectwo Domino ukazuje bezprecedensowe umiejętności rzemieślnicze mistrzów tapicerki B&T Design. Kolory ściegów można dostosować na specjalne zamówienie.

Zobacz realizacje

Atlantic House Restaurant

Turk Telekom Teknoloji Office

Kadikoy Idea Coworking Office

Demsay Electronics Headquarter Office

Black Blue Steakhouse Burlington

Medical Park Ankara Interior

Medicana Hospital Kadikoy Interior

ING Bank Maslak